Dom

Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.

profil firmy

 

Brothers Stone Factory powstała w 1997 roku. Działamy w branży kamieniarskiej od ponad 22 lat, obsługując zarówno rynek krajowy, jak i zagraniczny granitem, marmurem, onyksem, piaskowcem, jadeitem i specjalizując się w płytach, płytkach, blatach, blatach, zlewozmywakach, fontannach , słupek i linie itp.


Chiny Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd. profil firmy 0

 

Nasza fabryka produkuje i eksportuje wyroby z kamienia.Zawsze trzymamy się zasady „Najlepsza jakość i najlepsza cena”.Dzięki 22-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i eksporcie wyżej wymienionych elementów nasi projektanci i pracownicy są profesjonalni i zręczni.Znają styl artystyczny Wschodu i Zachodu.Zbudowaliśmy już długoterminowe relacje biznesowe z importerami, dystrybutorami, wykonawcami robót budowlanych.Nasze produkty są eksportowane do Europy, Anglii, Francji, Iranu, Libii, Arabów, Niemiec, Indii, itp.Nasze produkty zdobyły zaufanie i uznanie klientów.Działalność firmy stale się rozwija.Serdecznie zapraszamy przyjaciół do odwiedzenia nas i współpracy.

 

Chiny Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd. profil firmy 1

 

Granit syntetyczny vs granit naturalny:

 

rodzaj Granit naturalny (kamień) Sztuczny granit (kamień)
własność fizyczna Przy tej samej grubości, gęstości, teksturze lub ciemnej linii pęknięcia są spowodowane różnicami poziomów rudy, co skutkuje niską wytrzymałością na uszkodzenia, kruchością i łatwymi stratami podczas przetwarzania i montażu.

Przy tej samej grubości właściwości fizyczne syntetycznego granitu są lepsze niż naturalnego granitu.

Właściwości fizyczne granitu syntetycznego o grubości 15,5 mm są równoważne właściwościom granitu naturalnego o grubości 30 mm Właściwości fizyczne granitu syntetycznego o grubości 18 mm są równoważne właściwościom granitu naturalnego o grubości 50 mm Właściwości fizyczne granitu syntetycznego o grubości 2 mm są równoważne do granitu naturalnego o grubości 60 mm.

aberracja chromatyczna Duża różnica kolorów, podczas montażu wymagane jest składanie Partia na dużą skalę, inteligentna produkcja, brak różnicy kolorów
Gęstość strukturalna Gęstość nie jest wysoka, właściwości przeciwporostowe szorstkiego kamienia są słabe i nie jest łatwe do czyszczenia po zabrudzeniu.Jeśli wymagania jakościowe projektu są wysokie, przed montażem wymagane jest zabezpieczenie powierzchni kamiennej, co zwiększa koszt. Materiał ma dużą gęstość, silne właściwości przeciwporostowe, odporność na zabrudzenia i łatwy do czyszczenia po zabrudzeniu, bez ochrony powierzchni materiału, co pozwala zaoszczędzić koszty materiału.
Dostawa, transport i montaż Na eksploatację kamiennych materiałów odpadowych łatwo wpływają pogoda, maszyny, transport drogowy w kopalniach, rządowa polityka ochrony środowiska, wiele połączeń związanych z przetwarzaniem produktów i inne czynniki, co powoduje niestabilną dostawę Grubość płyty, duży ładunek, łatwość noszenia i rozdarcia. Produkcja na dużą skalę, stabilne zapasy, wygodny wybór, uzupełnianie i zamawianie.Jest wygodny w transporcie i instalacji, może być używany po wyjęciu z pudełka bez wtórnego sortowania. Umiarkowana grubość, standardowe opakowanie kartonowe, dobra ochrona, rogi nie są łatwe do uszkodzenia, niskie straty.

 

Chiny Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd. profil firmy 2

 

Celem stosowania wyrafinowanych metod i najnowszych programów technologicznych jest uczynienie kamieni naturalnych bardziej międzynarodowymi oraz rozwiązanie problemów związanych z wydobywaniem i przetwarzaniem, tak aby materiał, który jest wysokiej jakości i wymaga niewielkiej troski, mógł być szerzej stosowany w budynkach i innych konstrukcjach. Pracuje.W razie potrzeby bloki o naturalnej powierzchni są cięte na kawałki o różnej grubości i wielkości.Następnie powierzchni nadaje się wymagane tekstury z różnymi wykończeniami.Powierzchnie szlifowane lub polerowane z kamienia naturalnego uzyskuje się poprzez szlifowanie powierzchni cięcia coraz drobniejszymi gatunkami materiałów ściernych.Piaskowiec i wapień są często dostępne w wykończeniu szlifowanym.Marmur i inny twardszy wapień można polerować.Aby uzyskać prawdziwy kolor i wzór naturalnego kamienia, polerowana powierzchnia jest najpopularniejszym spośród różnych rodzajów powierzchni kamiennych, ponieważ nie zmienia ona charakteru kamienia.…

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Brothers Stone Factory została założona w 1997 roku. Działamy w branży kamieniarskiej od ponad 22 lat, obsługując rynki krajowe i zagraniczne z granitem, marmurem, onyksem, piaskowcem, jadesem i specjalizując się w płytach, płytkach, blatach, zlewozmywakach, fontannie , filar i linie itp.

Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.
Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.
Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.
Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.
Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.
Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.
Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.
Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.
Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.
Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.
Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

marki : GZ Brothers Stone ®

Ilość pracowników : 11~50

Coroczne wyprzedaże : 50000-100000

Rok założenia : 1997

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd. Certyfikaty